Онлайн Ігри

Різдвяні сцени масштабу

Гра Різдво

Різдвяні сцени масштабу

Різдвяні сцени масштабу Рейтинг: 6/10

Гра Різдвяні сцени масштабу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра має велике своєрідність, і з'ясувати, що вам потрібно управляти зумом на сцені. Це серія зображень, в якій ми можемо збільшити або зменшити масштаб стільки, скільки ми хочемо. Це сцена Різдва, що має нескінченне збільшення. Хочете дізнатися, що ми маємо на увазі? Так що не соромтеся і спробуйте це так цікаву гру зараз. Щоб контролювати його, є тільки дві кнопки: стрілка червоного кольору, що збільшувати і зеленою стрілкою, що зменшення масштабу. Стиль цих зображень є листівки з 40-х років, з хорошим ретро-стилі.

разів грав

Ця гра була зіграна 10475 раз онлайн. рейтинг 2365 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 166 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10475 разів
Різдвяні сцени масштабу

Різні зображення, які ви побачите в цій серії сцен натхненні листівок, які можуть бути відправлені по всьому 40-х років. Ці листівки були використані передати привіт друзям або родичам, які були далеко. Найсмішніше в цій грі є те, що ви можете збільшити або зменшити масштаб зображення нескінченно, тому що петлі. Вони виглядають як зображення в інший! Розкрийте таємницю цих сценах гри надзвичайне.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдвяні сцени масштабу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Різдвяні сцени масштабу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдвяні сцени масштабу і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Різдвяні сцени масштабу є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдвяні сцени масштабу
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242465
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...