Онлайн Ігри

Пошук пари в ялинку

Гра Різдво

Пошук пари в ялинку

Пошук пари в ялинку Рейтинг: 5/10

Гра Пошук пари в ялинку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У нас є ялинка і 15 прицільними кулями з символом, всі парні, крім однієї. Ви повинні знайти кулі, які знаходяться партнера, натиснувши на м'яч за допомогою миші. Протягом декількох секунд ви побачите всі цифри, але потім приховані. Натисніть в парах для того, щоб виявити, що пари, тим швидше ви дізнаєтеся, тим краще. Ви Різдвяна музика грає під час гри. Ви повинні бути швидкими, дивлячись на фото мати хорошу пам'ять, щоб бути в змозі зробити все, перш ніж пари одного і того ж зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 12325 раз онлайн. рейтинг 1708 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 248 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12325 разів
Пошук пари в ялинку

У нас є ялинка і 15 прицільними кулями з графікою, всі кулі, крім однієї пари. Ви повинні знайти пари куль вони клацанням миші. У орнамент різдвяної ялинки, що не геометричні фігури всередині. У вас є кілька секунд, щоб побачити його, а потім сховатися. Ви повинні знайти пари геометричних фігур однакові. Ви повинні спробувати, щоб відповідати їх усіх. Тільки одне зображення не має партнера. Наскільки хороша ваша пам'ять? Ви будете потребувати, щоб запам'ятати кожну одну з фігур, які прикрашають цю ялинку. Насолоджуйтесь грою Різдва, що може зробити і діти, і дорослі. Хороша гра для курортного сезону.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пошук пари в ялинку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Пошук пари в ялинку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пошук пари в ялинку і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Пошук пари в ялинку є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пошук пари в ялинку
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242465
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...