Онлайн Ігри

Сімпсони біблійних персонажів

Гра Різдво

Сімпсони біблійних персонажів

Сімпсони біблійних персонажів Рейтинг: 6/10

Гра Сімпсони біблійних персонажів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій сцені, що ви повинні відновити, ви можете побачити, що Сімпсони були замасковані під біблійних персонажів, у цьому випадку, щоб представити вертеп Ісуса. Мета цієї гри є повною головоломка установки всі частини в найкоротші терміни. Щоб зробити це, натисніть і перетягніть шматок ви хочете розмістити і відпустіть кнопку, коли ви знаєте, що замість повинні бути розміщені. Якщо місце розташування є правильним, частини з'єднані автоматично. Ви також можете переміщати групи частин. Коли ви закінчите головоломки ви побачите всю сцену, в якій Гомер, Мардж, Барт, Ліза і інші персонажі з'являються.

разів грав

Ця гра була зіграна 12360 раз онлайн. рейтинг 1909 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 594 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12360 разів
Сімпсони біблійних персонажів

Ці популярні герої мультфільмів або відтворенні сцену народження Ісуса у стайні в Віфлеємі. Барт носить підгузник, як Ісус з Назарету. Гомер і Мардж з'являються одягнені як Saint Joseph і Марії Діви, і інших персонажів, як Карла і Ленні (які два пастуха) або Фрінк, Скіннера і Хибберт (одягнений як трьох волхвів) також в одязі, які мали в час. Відтворити сцени Різдва з персонажами Сімпсонів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сімпсони біблійних персонажів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Сімпсони біблійних персонажів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сімпсони біблійних персонажів і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Сімпсони біблійних персонажів є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сімпсони біблійних персонажів
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...