Онлайн Ігри

Ангели і демони

Гра Різдво

Ангели і демони

Ангели і демони Рейтинг: 5/10

Гра Ангели і демони

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Всі різдвяні подарунки з неба над хмарами, ангел повинен забрати їх не попастися демонів. У цій грі, ви ангел, і ви повинні отримати подарунки, за допомогою клавіш зі стрілками, без вбивають демона. Як ви пройти рівень, буде складним і демони, які переслідують вас з'являються. Ви повинні піти з хмари на хмару збираючи всі подарункові пакети, які сидять. При дотику хмара ангел йти повільніше опором. Остерігайтеся демона не впіймати ангела або програти гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 9414 раз онлайн. рейтинг 2525 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 118 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9414 разів
Ангели і демони

Грати в м'яч подарунки, які над хмарами. Є багато подарункові пакети, які впали на хмарах. Чи є подарунки діти від Діда Мороза. На Різдво всі діти мають свої подарунки, але цього року багато хто з них були спіймані в хмарах небесних. Робота нашого героя, щоб витягти всі пакети хмари. Але демони дізналися і хочуть вкрасти всі подарунки дітям. Вони будуть намагатися зловити ангела не брати подарунки. Ви повинні бути швидше, ніж їх і отримати до пакету і візьміть його.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Ангели і демони для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Ангели і демони. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Ангели і демони і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Ангели і демони є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Ангели і демони
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...