Онлайн Ігри

Подорожі з моди на Різдво

Гра Різдво

Подорожі з моди на Різдво

Подорожі з моди на Різдво Рейтинг: 5/10

Гра Подорожі з моди на Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У нас є три дівчинки героїв які подорожують в це Різдво. Кожен піде в інше місто по всьому світу. Елегантний мандрівники, які повинні піти в моді, де вони йдуть. Один з них їде до Парижа, інші партії будуть на Гаваях і в третьому міському Різдво в Нью-Йорку. Ви повинні одягатися дівчата з елегантним і сучасним, щоб відповідати добре, де вони йдуть одяг. Дизайн костюма для трьох з усіма приладдям і моди коштовність для них.

разів грав

Ця гра була зіграна 10657 раз онлайн. рейтинг 1969 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 218 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10657 разів
Подорожі з моди на Різдво

Три найкрасивіші дівчата в місті йдуть у це Різдво в Нью-Йорку, Парижі та на Гаваях. Ще три напрямки для любителів пригод і моди співтовариства. Ви повинні зробити стиль для кожного з них. Вони повинні одягатися відповідно до призначення вашої подорожі. Це гарячий на пляжі і холодно в місті. Вибирайте ретельно для дівчаток аксесуарів, таких як сумки, взуття, намиста, ювелірні вироби, шарфи. Наприкінці з кількома костюми, брюки, сорочки або трикотажу, які сучасний і добре бути найкрасивіші дівчата.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Подорожі з моди на Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Подорожі з моди на Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Подорожі з моди на Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Подорожі з моди на Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Подорожі з моди на Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...