Онлайн Ігри

Увімкніть Світло Різдва

Гра Різдво

Увімкніть Світло Різдва

Увімкніть Світло Різдва Рейтинг: 4/10

Гра Увімкніть Світло Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви повинні отримати всі вогні на новорічних куль включені, щоб виграти гру. Ця гра логічна головоломка Різдво гра, яка буде перевірити свої навички розуму! З 20 рівнів, щоб грати і провести Ваше свято! Ви повинні активувати всі ялинкові кулі, натисніть м'яч Різдво і включити або виключити, залежно від вашого стану, і так буде 4 куль ближче. Або все або нічого, так що ви повинні бути обережні, і мають всі вогні на для того, щоб пройти рівень. Дід Мороз прийде привітати вас, коли ви його отримаєте.

разів грав

Ця гра була зіграна 12601 раз онлайн. рейтинг 1625 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 426 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12601 разів
Увімкніть Світло Різдва

Установити, щоб включити всі різдвяні вогні одночасно. Вогні в кулі, і ви повинні для цього зробити все горять у момент одночасно. Щоразу, коли ви натискаєте на м'яч, або вимкнути це і що навколо. Ви повинні зробити багато обчислень в розумі, щоб побачити, де ви повинні натиснути, щоб зберегти те, що ви зробили. Дуже захоплююча гра, яка вимагає, щоб ви трохи подумати. Ви не пошкодуєте про це спробувати. Це дуже цікава гра, і в кінцевому підсумку мріють і включіть всі кулі Різдво. Дід Мороз привітає кожного рівня зміни.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Увімкніть Світло Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Увімкніть Світло Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Увімкніть Світло Різдва і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Увімкніть Світло Різдва є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Увімкніть Світло Різдва
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...