Онлайн Ігри

Різдвяні іконки

Гра Різдво

Різдвяні іконки

Різдвяні іконки Рейтинг: 4/10

Гра Різдвяні іконки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Видаляє всі об'єкти, які ви можете переглядів. Використовуйте мишу, щоб натиснути різдвяні символи. Ви повинні натиснути на двох або більше символів того ж типу, щоб видалити їх. Час біжить швидко, і додає рядок у нижній рядку стану, коли закінчите. Гра закінчується, коли будь-який стовпець досягає верхній частині екрана. Існують спеціальні коробки, які допоможуть вам. Дуже цікава гра для добре провести час в це Різдво.

разів грав

Ця гра була зіграна 11107 раз онлайн. рейтинг 1942 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 276 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11107 разів
Різдвяні іконки

За допомогою миші клацніть різдвяні символи. Ви повинні натиснути на двох рудних більше символів того ж типу, щоб видалити їх. Час йде швидко і додає рядок у нижній частині, поки не досягне вершини. Тоді це гра закінчена! Ви можете більше очок, якщо ви натиснете на символах всередині зеленій смузі x2. У грі представлені рекордів. Набір символів Різдва. Класичні об'єкти та ікони курортного сезону, як гру, в якій ви повинні видалити екран виглядав. З комп'ютерної миші натисніть на кожної пари об'єктів, щоб вони зникають. Вони повинні бути два або більше рівні цифри на видалення. Ваша мета полягає, щоб зникнути взагалі можливо. Якщо екран повністю заповнений ви втратите гри. Насолоджуйтесь це Різдво звикання і задоволення від гри для всіх віків.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдвяні іконки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Різдвяні іконки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдвяні іконки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Різдвяні іконки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдвяні іконки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...