Онлайн Ігри

Санта-Клауса в місті

Гра Різдво

Санта-Клауса в місті

Санта-Клауса в місті Рейтинг: 6/10

Гра Санта-Клауса в місті

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Спред над дахи будинків у місто підбираючи і залишаючи печиво та подарункові пакети всередині труб. Санта може нести багато подарунків за спиною, а може тільки залишити їх у каміні. Санта-Клаус повинен доставити всі подарунки і печиво до сходу сонця. Не торкайтеся телевізійні антени і будьте обережні з птахами, які спробують вкрасти печиво та подарунки. Крім того, є шоколадні букви: збирати букви S, I, N і T, щоб отримати додаткове життя. Це платформа гра, як Маріо.

разів грав

Ця гра була зіграна 42697 раз онлайн. рейтинг 424 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 4656 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 42697 разів
Санта-Клауса в місті

Якщо завершена протягом двох хвилин, у вас є час для бонусу рівні. Пошук на дахах дуже небезпечно: Дід Мороз не проводитиме падіння і дах іноді можуть бути дуже слизькими. Платформа гри з Дідом Морозом, в якому кожен стек завдано номер (число пряники замовлення) і кольору (кольори дару). Збір подарунків і нехай кожен пакет, де вона належить, ви побачите колір. Збір Печиво та інші призи на цьому шляху в якості додаткового бонусної грі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санта-Клауса в місті для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санта-Клауса в місті. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санта-Клауса в місті і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санта-Клауса в місті є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санта-Клауса в місті
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242464
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43917
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...