Онлайн Ігри

Доставити подарунки Санта- Клауса

Гра Різдво

Доставити подарунки Санта- Клауса

Доставити подарунки Санта- Клауса Рейтинг: 7/10

Гра Доставити подарунки Санта- Клауса

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це Різдво і Санта Клаус йде дуже пізно, щоб доставити подарунки всім, тому вона попросила вас про допомогу і ви повинні відкинути подарунки в потрібному місці. Вам доведеться допомогти в тих містах, які потребують цього найбільше. З гнів стрілки рухаються сани у всіх напрямках, і ключі ASDF кине подарунки відповідно. Запам'ятати прес подарунок при пошуку сани проходить над носок. Ключовим відповідає фіолетовий колір, синій S, D і F, щоб зеленого до жовтого. У ваших руках, що всі діти мають свій дар.

разів грав

Ця гра була зіграна 10600 раз онлайн. рейтинг 2061 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 206 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10600 разів
Доставити подарунки Санта- Клауса

Літати на Різдво, щоб доставити всі подарунки для дітей. Від саней Санта- Клауса повинні відкинути подарунки в шкарпетки на Різдво. Літати сани по небу великих міст світу. Стріляйте подарунки з повітря в потрібних місцях, зазначеної кольору шкарпеток. Ви повинні ухилитися від літаків, птахів, парашут і всі елементи, які літають вдень на небі. Ви будете щасливі, якщо всі діти мають свої подарунки вчасно. Допомога всім дітям світу в цей особливий день.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Доставити подарунки Санта- Клауса для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Доставити подарунки Санта- Клауса. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Доставити подарунки Санта- Клауса і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Доставити подарунки Санта- Клауса є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Доставити подарунки Санта- Клауса
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242464
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43917
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...