Онлайн Ігри

струснути сніжок

Гра Різдво

струснути сніжок

струснути сніжок Рейтинг: 4/10

Гра струснути сніжок

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

За допомогою миші ви повинні перемістити сніжної грудки Санта Клауса. Коли сніг починає падати на ландшафт, клацнути мишею на сніжинки, щоб зробити їх стрибати. Ви повинні підірвати стільки сніжинки, як ви можете отримати більше очок, так що подивіться уважно, де ви колоти. Кожне натискання на сніжинку примножує рахунок. Перший енергійно струшують кришталева куля, а потім спробувати зловити сніжинки перш ніж вони падають, щоб отримати кращі результати. Струснути глобус Санта-Клауса і зробити гул так довго, наскільки це можливо!

разів грав

Ця гра була зіграна 11423 раз онлайн. рейтинг 1891 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 278 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11423 разів
струснути сніжок

У кришталева куля, наповнений водою є зимовий пейзаж. Різдвяний пейзаж з сніговика. У грі ви повинні струсити м'яч, щоб зробити сніжинки пересуватися по небу. При зупинці у вас є, щоб спробувати натисніть саме на білих плям. Чим більше кліків, тим більше очок ви робите. Забавна діяльність для тих різдвяних вечірок. Грайте і отримуйте задоволення від снігу та Санта-Клауса.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою струснути сніжок для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається струснути сніжок. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою струснути сніжок і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра струснути сніжок є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

струснути сніжок
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242464
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43917
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...