Онлайн Ігри

Очистіть басейн

Гра прикраса

Очистіть басейн

Очистіть басейн Рейтинг: 7/10

Гра Очистіть басейн

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні сортувати і чистити басейн повинен бути готовий до літа. Для виконання цього завдання необхідно внести кожен об'єкт в його відповідний контейнер. Вище йде одяг, йдуть центральні іграшки басейн і добавки (окуляри, сандалі, головні убори ...) і в червоному контейнері піти сміття та відходи. Щоб збирати зелене листя, які менше, ви повинні використовувати вакуум, і збирати калюжі води використовувати швабру. Ви повинні зробити це швидко, тому вам не вистачить часу, перш ніж закінчити свою домашню роботу.

разів грав

Ця гра була зіграна 6522 раз онлайн. рейтинг 3644 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6522 разів
Очистіть басейн

Басейни дуже поширена розвага протягом літніх місяців. У них, як діти грають і весело провести час з друзями лежати, щоб дати освіжаючі ванни. Але басейни включати в себе ряд завдань з обслуговування. Серед них є завдання підтримки чистою і ідеальний стан так, що басейн можна використовувати з комфортом. Містять воду також повинні бути чистими, так що обробка рослин встановлено, що фільтр і очищати воду.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Очистіть басейн для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру прикраса спалах, яка називається Очистіть басейн. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Очистіть басейн і це пов'язано з прикраса. Наша нова гра Очистіть басейн є однією з кращих прикраса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою прикраса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Очистіть басейн
НАЗАД

прикраса найпопулярніші ігри

Прикрашати торта ГРАТИ ►

Прикрашати торта

3
3 з 10 - 1998 голосів
Зіграли
30031
разів

Насолоджуйтесь прикрашають цей смачний торт. Для цього, виберіть компоненти, які з ...

Щоденник дівчини ГРАТИ ►

Щоденник дівчини

5
5 з 10 - 1634 голосів
Зіграли
24459
разів

У цій грі, ви повинні створити свій власний щоденник. Щоб створити її, ви повинні одяг ...