Онлайн Ігри

створення мозаїки

Гра прикраса

створення мозаїки

створення мозаїки Рейтинг: 7/10

Гра створення мозаїки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мозаїки є творами мистецтва, створені з плитки. Невеликі шматочки кольору з'єднуються один з одним, щоб створити збільшене зображення. У цій грі у вас є, щоб намалювати плитки вибрати зображення, яке ви хочете зробити. Потім необхідно вибрати кольори, які ви хочете застосувати до малюнка. Нарешті, ці кольори повинні розірвати на шматки, використовувати ці шматки скла, щоб колір роботу. Розбиті вітражі штук зробити папери мозаїку. Вміщено в тому ж районі, щоб дати колір поверхні. Перевірте свій творчий потенціал з цієї онлайн-грі дизайну мозаїкою.

разів грав

Ця гра була зіграна 8004 раз онлайн. рейтинг 3445 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 86 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8004 разів
створення мозаїки

Мозаїки це невеликі кольорові шматочки, які об'єднуються, щоб створити більший роботу. Він використовує базовий малюнок, щоб колір кожної зі сторін. Як ігри забарвлення, але з шматочками розбитих кольорів. Мозаїки виконані з невеликим скла або керамічної плитки, які приклеєні на поверхню, щоб взяти колір і форму. Є багато різних методів, про те, як ставитися до мозаїку. У цій грі вам доведеться вибирати між різними кольорами, щоб використовувати в декорі художніх робіт, що це будь-яка модель.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою створення мозаїки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру прикраса спалах, яка називається створення мозаїки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою створення мозаїки і це пов'язано з прикраса. Наша нова гра створення мозаїки є однією з кращих прикраса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою прикраса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

створення мозаїки
НАЗАД

прикраса найпопулярніші ігри

Прикрашати торта ГРАТИ ►

Прикрашати торта

3
3 з 10 - 1998 голосів
Зіграли
29290
разів

Насолоджуйтесь прикрашають цей смачний торт. Для цього, виберіть компоненти, які з ...

Щоденник дівчини ГРАТИ ►

Щоденник дівчини

5
5 з 10 - 1634 голосів
Зіграли
23790
разів

У цій грі, ви повинні створити свій власний щоденник. Щоб створити її, ви повинні одяг ...