Онлайн Ігри

У пошуках Немо черепахи

Гра Дісней

У пошуках Немо черепахи

У пошуках Немо черепахи Рейтинг: 6/10

Гра У пошуках Немо черепахи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тиснява є черепаха, яка з'явилася у фільмі Disney Pixar У пошуках Немо. Ця гра в головній ролі на цій черепахи, яка повинна плисти проти течії, не зачепивши перешкоди. Щоб уникнути їх необхідно перемістити комп'ютерної миші. Ви повинні бути обережні, щоб не залишити струм, тому що стає Тиснява прясти і ви втратите час. Ви повинні ухилитися медуз, які з'являються попереду. Ви повинні також спробувати зловити всі спеціальні предмети, щоб збільшити ваш рахунок. Гра розділена на п'ять рівнів, в яких ви дізнаєтеся різні речі про такі місця, як Кернс, Брісбен або Голд-Кост, серед інших. Буде вам вдається вести розчавити, черепаху з У пошуках Немо, до великого коралового рифу?

разів грав

Ця гра була зіграна 44870 раз онлайн. рейтинг 381 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 4320 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 44870 разів
У пошуках Немо черепахи

Фільм У пошуках Немо був випущений в 2003 році. Цього Disney Pixar фільму розповідається пригода Marlin, клоуна риби, який повинен знайти свого сина Немо. Під час своєї подорожі він зустрічає багато символів, як Дорі або черепахи Тиснява і його сина Squirt. У цій грі з'являється великий потік, який досягає Сідней, де були знайдені Тиснява і Марлін. Якщо вам сподобався цей фільм від Walt картинки Діснея тепер ви можете насолоджуватися ним знову з цієї інтерактивної гри.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою У пошуках Немо черепахи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається У пошуках Немо черепахи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою У пошуках Немо черепахи і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра У пошуках Немо черепахи є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

У пошуках Немо черепахи
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри