Онлайн Ігри

Міккі Маус і Мінні Маус в моді

Гра Дісней

Міккі Маус і Мінні Маус в моді

Міккі Маус і Мінні Маус в моді Рейтинг: 4/10

Гра Міккі Маус і Мінні Маус в моді

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні одягатися Діснея цих відомих мишей створений Дісней, Міккі Маус і Мінні Маус, і, отже, вибрати одяг, ви повинні носити. Удачи комбінуючи одяг і квітів! Мода і стиль гри, щоб побачити, якщо ви можете дати новий погляд на ці два відомих мишей. Найвідоміші актори кіно і телебачення мультфільмів всіх часів і народів є дві миші Міккі Маус і Мінні Маус. Всі діти, як відомо. У цій грі ви повинні одягатися двох мишей з сорочки, сукні, взуття та поклала очей і губ.

разів грав

Ця гра була зіграна 62000 раз онлайн. рейтинг 224 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 3660 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 62000 разів
Міккі Маус і Мінні Маус в моді

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери одяг вони обидва могли б носити, і отримуйте задоволення! Флеш гра з найвідоміших персонажів, створених Уолтом Діснеєм, щоб бути завдяки плаття до вас на допомогу. Міккі Маус і Мінні Маус є зірками з найпопулярніших історій Діснея. Класичних персонажів, які з'явилися в мультфільмі. У цій грі ви повинні зробити костюм для них. Ви повинні вибрати, який одяг вони будуть носити. Ви повинні скласти краєвид сцени покласти метелики, квіти і навіть кольорові кулі в небі. Обери одяг ви носите, коли ви закінчите гру, видає результат використовувати, щоб прикрасити вашу кімнату.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Міккі Маус і Мінні Маус в моді для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Міккі Маус і Мінні Маус в моді. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Міккі Маус і Мінні Маус в моді і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Міккі Маус і Мінні Маус в моді є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Міккі Маус і Мінні Маус в моді
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри