Онлайн Ігри

Лобзики Дісней: його принцес

Гра Дісней

Лобзики Дісней: його принцес

Лобзики Дісней: його принцес Рейтинг: 4/10

Гра Лобзики Дісней: його принцес

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Зображення принцес Діснея. Набір символів з ​​мультфільмів Уолта Діснея. Всі принцеси позують для вас у цій картині. Зображення розбивається на частини, які ви повинні покласти назад разом. Порівняйте кожен шматок з фоновим зображенням, щоб знайти своє місце. Мета полягає в тому, щоб відновити зображення на повноту знову. Грати з Білосніжкою, Попелюшкою, Мулан і русалоньки в цій грі Діснея. Для всіх дітей у світі будуть любити ці персонажі, які були зразками для наслідування і героями пригод для поколінь.

разів грав

Ця гра була зіграна 22455 раз онлайн. рейтинг 846 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2736 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22455 разів
Лобзики Дісней: його принцес

Удачи завершення комп'ютера головоломки з героїнь цих анімаційних фільмів Діснея (Мулан, Русалочка, просочується краси, Алладін, Красуня і чудовисько, Білосніжка і гноми сайті, Попелюшка). Щоб зробити це, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням, за допомогою миші. Зображення героїв дівчаток ви можете побачити його розділити на шматки. Ви повинні помістити частини в місці, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Все пізнається в порівнянні кожен шматок зображення, щоб подивитися, яке місце. Закінчити картину і побачити Принцеси Дісней разом в одній фотографії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Лобзики Дісней: його принцес для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Лобзики Дісней: його принцес. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Лобзики Дісней: його принцес і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Лобзики Дісней: його принцес є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Лобзики Дісней: його принцес
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри