Онлайн Ігри

Головоломка з відомих принцес Діснея

Гра Дісней

Головоломка з відомих принцес Діснея

Головоломка з відомих принцес Діснея Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка з відомих принцес Діснея

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Заповніть забавний пазл із зображенням знаменитих диснеївських принцес. Ви повинні приймати кожну вкладку за допомогою миші і помістивши його на своєму місці. Удачи завершив комп'ютерної головоломки жіночих персонажів цих фільмів Діснея (Русалочка, Спляча красуня, Алладін, Красуня і чудовисько, Білосніжка і сім гномів або Попелюшка). Порівняння кожного з шматків з іншим, щоб побачити, які підходять і допомогти, щоб закінчити картину. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити повну картину принцес. Добре з найулюбленіших персонажів Діснея.

разів грав

Ця гра була зіграна 22145 раз онлайн. рейтинг 936 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1482 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22145 разів
Головоломка з відомих принцес Діснея

Зробити загадку жіночих персонажів в анімаційних фільмів Уолта Діснея. Завершіть головоломку з головних героїв з кіно. Найбільш відомі дівчата. Вам сподобається всі головні герої фільмів найвідоміший Дісней мультфільмів. Помістіть кожен шматок на місці. Зображення з друзів був розкладений на нерівні частини, які вам потрібно буде зареєструватися, щоб відновити зображення, яке ви мали в першу чергу. Це простий, легкий рівень, для всіх віків і підходить для дітей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з відомих принцес Діснея для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Головоломка з відомих принцес Діснея. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з відомих принцес Діснея і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Головоломка з відомих принцес Діснея є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з відомих принцес Діснея
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри