Онлайн Ігри

Марі і великого пошукових робіт на алмази

Гра Дісней

Марі і великого пошукових робіт на алмази

Марі і великого пошукових робіт на алмази Рейтинг: 6/10

Гра Марі і великого пошукових робіт на алмази

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Марі, від аристократи, лежить в галереї в Парижі повно ювелірних виробів. Вибір з найкрасивіших дорогоцінних каменів на дисплеї. Діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди, сотні найбільш дорогоцінних каменів. Раптом гасне світло і все темно! Що це таке? Коли світло повернувся на, всі коштовності пішли! Який жах! Допомога Марі знайти ювелірні вироби. Збір алмазів і знайти вихід, якщо ви знайдете намисто, ви отримуєте бонусні бали, і стежити за собаками! Використовуйте клавіші зі стрілками для управління рухами Марі, і використовувати пробіл, щоб зробити ваш стрибок.

разів грав

Ця гра була зіграна 225366 раз онлайн. рейтинг 37 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 27546 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 225366 разів
Марі і великого пошукових робіт на алмази

Коти-аристократи це фільм Діснея, який розповідає історію сімейства кішок. Алмази кішок нести їх на коміри, як дорогоцінні камені. Гра являє собою платформу гра, в якій кіт повинен йти одним екраном збору алмазів. Ця гра походить від Disney.co.uk ігор. Пропустити меблі в завдання зібрати всі коштовності і діаманти є скрізь. Ви повинні ухилитися від собаки, тому що всі знають, що собаки і кішки в даний час погано. Дуже весело і захоплююча гра, особливо для дітей качка.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Марі і великого пошукових робіт на алмази для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Марі і великого пошукових робіт на алмази. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Марі і великого пошукових робіт на алмази і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Марі і великого пошукових робіт на алмази є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Марі і великого пошукових робіт на алмази
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри