Онлайн Ігри

Головоломка Принцеси Дісней

Гра Дісней

Головоломка Принцеси Дісней

Головоломка Принцеси Дісней Рейтинг: 4/10

Гра Головоломка Принцеси Дісней

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Головоломка із зображенням принцес Діснея. Весело рішень цієї головоломки з принцес з найвідоміших фільмів Walt Disney (Аріель, Аврора, Жасмін, краса, Білосніжка або Попелюшка). Щоб зробити це, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням разом. Вона грається за допомогою миші для переміщення частин. Ви повинні помістити частини в своєму місці в межах зображення. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити повну картину всіх дівчаток, як це було спочатку. Дісней принцес жіночих головних героїв з фільмів найвідоміших Уолта Діснея.

разів грав

Ця гра була зіграна 29517 раз онлайн. рейтинг 619 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 3218 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 29517 разів
Головоломка Принцеси Дісней

Головоломка з Білосніжкою та інших принцес Діснея, як Попелюшка. Героїні з фільмів Walt Disney зібралися на зображення, яке ви повинні змінити композицію. Загадка в тому, зображення, яке розпадається на нерівні частини. Мета гри полягає в повторному композиції зображення, як це було вдома, і ви можете подивитися повну. Зображення принцес Діснея, в якому зірки колекція дівчат, які з'являються в мультфільмах. Колекція, яка високо цінується дівчаток у всьому світі. Виміряйте час, необхідний для завершення головоломки, щоб побачити, якщо наступного разу, це займає менше часу, і ви отримаєте над ним.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка Принцеси Дісней для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Головоломка Принцеси Дісней. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка Принцеси Дісней і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Головоломка Принцеси Дісней є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка Принцеси Дісней
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри