Онлайн Ігри

Дісней принцес у головоломки Різдва

Гра Дісней

Дісней принцес у головоломки Різдва

Дісней принцес у головоломки Різдва Рейтинг: 6/10

Гра Дісней принцес у головоломки Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні зробити головоломка, шматок за шматком, картину, яка показує Дісней принцес. Майте всі головні герої фільмів, заснованих на розповідях Діснея. Щоб зробити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням, за допомогою миші. Щоб повернути шматки, використовуючи смугу клавіатури, клавіші зі стрілками або колесо миші. Поверніть шматочки і шукає своє місце в зображенні, щоб закінчити. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити повний вихідне зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 27216 раз онлайн. рейтинг 675 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2452 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 27216 разів
Дісней принцес у головоломки Різдва

Це головоломка з найвідомішими принцес від Діснея: Білосніжка, Попелюшка, Аріель, Жасмін, Спляча красуня і Красуня з'явився на червоному фоні в обрамленні з Холлі кущ, червоні мережива і пластівці снігу. Вони готові святкувати Різдво. Використовуйте пробіл або колеса миші, щоб повернути шматочки головоломки. Дісней головоломки. Ви повинні зробити головоломки картини, в яких ми бачимо все принцес Діснея. У нас є зірки фільмів Діснея, як Спляча красуня, Попелюшка, Русалочка, Красуня з Красуня і чудовисько, Аладдін і Жасмин білий. Найкрасивіші і мужній разом в Різдво сцени дівчаток. Усі одягнені в холодний зимовий сніг. У номері є Новорічне прикраса. Хороший Різдво гра для добре провести час з іншим і весело діяльності. Зробити головоломки допомагає психологічний розвиток людей, а також розважає.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Дісней принцес у головоломки Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Дісней принцес у головоломки Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Дісней принцес у головоломки Різдва і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Дісней принцес у головоломки Різдва є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Дісней принцес у головоломки Різдва
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри