Онлайн Ігри

Знайти магічних предметів Дісней

Гра Дісней

Знайти магічних предметів Дісней

Знайти магічних предметів Дісней Рейтинг: 5/10

Гра Знайти магічних предметів Дісней

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

майте потіху подивитися магічні предмети, які з'являються в анімаційні фільми Діснея. Щоб зробити це, ви повинні натиснути мишею на кожній площі. Ви повинні піти, натиснувши на картинку, щоб знайти об'єкт, який ви сказали на початку гри. Є приховані елементи на кожному столі, ви повинні бути обережні, тому що є об'єкти, які віднімають очки. Ви червоними стрілками і жовтими стрілками показати вам близькості або відстані до об'єкта, який ви шукаєте. Якщо ви любите фільми Діснея, ця гра сподобається.

разів грав

Ця гра була зіграна 22464 раз онлайн. рейтинг 861 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 980 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22464 разів
Знайти магічних предметів Дісней

Сапер персонажів Діснея мультфільму. Ігри, щоб знайти ряд об'єктів, які з'являються у фільмах Діснея, які приховані в зображення. Картина розділена на квадрати, які повинні йти підйому. Чим раніше ви знайти запитаний об'єкт багато більше очок ви отримаєте. Є кілька треків в грі Ви вкажете ви близько чи далеко від того, що ви хочете. Ви повинні бути обережні, тому що є об'єкти, які віднімають окуляри та інші, які більше не використовуєте. Об'єкт гри полягає в тому, щоб знайти об'єкт, який ви показали в принципі в найкоротші терміни.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Знайти магічних предметів Дісней для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається Знайти магічних предметів Дісней. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Знайти магічних предметів Дісней і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра Знайти магічних предметів Дісней є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Знайти магічних предметів Дісней
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри