Онлайн Ігри

Перевдягання Дора на її день народження

Гра Даша-следопыт

Перевдягання Дора на її день народження

Перевдягання Дора на її день народження Рейтинг: 5/10

Гра Перевдягання Дора на її день народження

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні одягатися Дора на її день народження. Щоб вибрати свій костюм, натисніть і перетягніть елементи в силует Дори, використовувати мишу. Наш друг любить кольору, так що ви повинні зробити костюм різнокольорову. Одяг, що це весело і славно для вашої партії. Ми всі любимо дні народження і коли вона має так багато друзів повинні виглядати красиво. Мультиплікаційний персонаж, який любить і вчить дітей.

разів грав

Ця гра була зіграна 88341 раз онлайн. рейтинг 142 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 7894 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 88341 разів
Перевдягання Дора на її день народження

Ми бачимо, подарунки на день народження пакет, тому що це сторона, яка запропонувала нам. Ви повинні допомогти нашій Дора амід Провідник виборі одягу для дівчаток. Ви повинні зробити костюм для неї, різнобарвну, красиво і сучасно. Він головний герой мультсеріалу, який вчить дітей про географії та історії. Живе пригоди зі своїми друзями по всьому світу. Діти і співробітники їх авантюристи. Тепер ви повинні допомогти дівчині вибрати одяг з брюки, сорочки, кольору волосся, взуття, рукавички і все, що потрібно, щоб добре одягатися.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Перевдягання Дора на її день народження для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Даша-следопыт спалах, яка називається Перевдягання Дора на її день народження. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Перевдягання Дора на її день народження і це пов'язано з Даша-следопыт. Наша нова гра Перевдягання Дора на її день народження є однією з кращих Даша-следопыт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Даша-следопыт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Перевдягання Дора на її день народження
НАЗАД

Даша-следопыт найпопулярніші ігри