Онлайн Ігри

Дора Дослідник в шкільному головоломки

Гра Даша-следопыт

Дора Дослідник в шкільному головоломки

Дора Дослідник в шкільному головоломки Рейтинг: 4/10

Гра Дора Дослідник в шкільному головоломки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Фантастичний Дора Дослідник з'являється в цій головоломки зі своїми вірними мавпа друзі чоботях. Вони знаходяться в перед школою, перш, ніж іти в клас. Ви повинні заповнити цю загадку 25 штук, щоб побачити повний образ правильно. Якщо ви знайшли його трохи важко, ви можете активувати напрямні, щоб показати силует частин у середині головоломки. Щоб помістити частини необхідно перетягнути комп'ютерну мишу і покласти їх у правильному місці. Дора завжди знаходив свій рюкзак, її карту і її друга, черевики мавпу, яка завжди носить хороші червоні чоботи.

разів грав

Ця гра була зіграна 130665 раз онлайн. рейтинг 81 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 11166 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 130665 разів
Дора Дослідник в шкільному головоломки

Дора і чоботи є двома з персонажів мультсеріалу Дора Дослідник. Це мультсеріал для дітей молодшого віку, яка була створена іграшок компанії Mattel. В даний час транслюється на Nickelodeon і Нік молодший каналу. Ці карикатури цілі навчання, тому що вони містять у собі елементи на різних мовах і являє собою інтерактивний ряд, в якому можуть взяти участь діти. Інші символи Карта і Рюкзак, який також візьме участь у главах.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Дора Дослідник в шкільному головоломки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Даша-следопыт спалах, яка називається Дора Дослідник в шкільному головоломки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Дора Дослідник в шкільному головоломки і це пов'язано з Даша-следопыт. Наша нова гра Дора Дослідник в шкільному головоломки є однією з кращих Даша-следопыт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Даша-следопыт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Дора Дослідник в шкільному головоломки
НАЗАД

Даша-следопыт найпопулярніші ігри