Онлайн Ігри

вбиваючи драконів і солдати

Гра Дракони

вбиваючи драконів і солдати

вбиваючи драконів і солдати Рейтинг: 5/10

Гра вбиваючи драконів і солдати

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій пригодницькій грі, дракони та їхні агенти зла вторглися в королівство, ви повинні атакувати і вбивати всіх, кого можете. Ви повинні знищити цю загрозу, перш ніж вони перемогти свої землі, вбиваючи стільки драконів і гоблінів, як ви можете. Ви повинні натиснути букви W (до), (ліворуч), S (вниз) і D (праворуч) і букви J і K, щоб напасти на драконів. Наведіть воїна верхи по екрану вбивати всіх драконів і солдатів, як ви можете бити рівні. Забавна гра з великою кількістю дій.

разів грав

Ця гра була зіграна 14309 раз онлайн. рейтинг 1462 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 266 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14309 разів
вбиваючи драконів і солдати

Пригодницька гра, в якій у вас є, щоб вторгнутися на територію противника, щоб захистити своє королівство. Ви повинні їздити по повній драконів і солдат повинен вбити територію. Дракони літати і кидати вогняні кулі. Солдати стріляють запустити і атакувати весь час. Ви повинні використовувати клавіші зі стрілками, щоб стрибати і атакувати, щоб убити драконів у небі. Багато дій і пересування в цій грі, де ви знаходитесь король, який повинен захищати свою країну від вторгнення нежиті і небезпечних драконів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вбиваючи драконів і солдати для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дракони спалах, яка називається вбиваючи драконів і солдати. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вбиваючи драконів і солдати і це пов'язано з Дракони. Наша нова гра вбиваючи драконів і солдати є однією з кращих Дракони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дракони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вбиваючи драконів і солдати
НАЗАД

Дракони найпопулярніші ігри

Шлях Дракона ГРАТИ ►

Шлях Дракона

6
6 з 10 - 3806 голосів
Зіграли
49134
разів

У цій грі ви дракона, і ви повинні гонки в найкоротші терміни, але остерігайтеся небе& ...

Деструктор дракона ГРАТИ ►

Деструктор дракона

6
6 з 10 - 2388 голосів
Зіграли
49008
разів

У цій грі ви є єдиним драконом і повинні створювати вогняні кулі, щоб зруйнувати веж&# ...