Онлайн Ігри

вбити драконів

Гра Дракони

вбити драконів

вбити драконів Рейтинг: 7/10

Гра вбити драконів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра про вбивства драконів. Вони мають намір зруйнувати замок, а тому, що вони можуть літати, вони мають набагато більше переваг, ніж ви. Отже, для того, щоб перемогти їх, ви будете мати потребу в стан облоги зброю. Мета за допомогою миші, натисніть і утримуйте головну кнопку і відпустіть її, коли ви думаєте, що ви зібрали потрібну кількість енергії. Стрілка буде йти зліва направо в параболічної постріл, так що майте це на увазі, коли ви прагнете. Стрілка зліва направо по параболічної постріл, так що майте це на увазі, коли ви направляєте і вдарив про драконів. Вбити всіх драконів, не доживши до замку.

разів грав

Ця гра була зіграна 10235 раз онлайн. рейтинг 2310 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 140 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10235 разів
вбити драконів

У цій грі ви повинні вбити драконів, які нападають на замок. Дракони прилітають і у вас є для метання стріл, щоб убити ворогів. Якщо ви їх не вбивали прямо. Пам'ятайте, що в кожному рівні ви будете винагороджені з монетами, які потім можна використовувати для оновлення обладнання, ремонт, або навіть зробити нове обладнання. Ці фантастичні тварини атакують в групах, летять з правого боку екрану і зліва у вас є для метання стріл. Коли ви натиснете на дракона, який падає замертво на водах моря, де плаває до наступного екрану. Вбити всіх драконів і підтримки миру і безпеки в замку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вбити драконів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дракони спалах, яка називається вбити драконів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вбити драконів і це пов'язано з Дракони. Наша нова гра вбити драконів є однією з кращих Дракони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дракони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вбити драконів
НАЗАД

Дракони найпопулярніші ігри

Шлях Дракона ГРАТИ ►

Шлях Дракона

6
6 з 10 - 3806 голосів
Зіграли
49309
разів

У цій грі ви дракона, і ви повинні гонки в найкоротші терміни, але остерігайтеся небе& ...

Деструктор дракона ГРАТИ ►

Деструктор дракона

6
6 з 10 - 2388 голосів
Зіграли
49181
разів

У цій грі ви є єдиним драконом і повинні створювати вогняні кулі, щоб зруйнувати веж&# ...