Онлайн Ігри

Генератор Обкладинка журналу

Гра Плаття

Генератор Обкладинка журналу

Генератор Обкладинка журналу Рейтинг: 5/10

Гра Генератор Обкладинка журналу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви стиліст Bratz. Комбінуйте стилі гарячі сьогоднішньої, а потім створити власний журнал Bratz обкладинці! Виберіть Bratz, а потім перетягнути спробувати на новітніх далеко моди. Як тільки ви вибрали ваш улюблений вид моди. зробити свій власний Bratz обкладинці журналу, натиснувши на "ходу", щоб "зробити кришку" клік на тлі і введіть деякі гарячі заголовки і підписи! Роздрукуйте обкладинці журналу та / або електронною поштою своїм друзям. Написати обкладинці модного журналу з ляльками Bratz, як героїв.

разів грав

Ця гра була зіграна 19137 раз онлайн. рейтинг 1039 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1668 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19137 разів
Генератор Обкладинка журналу

Написати обкладинці журналу. Спочатку ви повинні створити набір з моди для головного героя назву, яка є одним з Bratz. Ви повинні вибрати модель для її одяг першому сорочку, штани, взуття та ювелірні вироби в кінцевому рахунку. Якщо у вас є повний комплект одягу створили про журнал зображення. Тепер ви повинні відредагувати обкладинку журналу. Ви повинні поставити заголовки і тексти з найбільш важливих новин. Робота в якості редактора журналу. Модний журнал з лялькою, як зірка кришку. Після закінчення ви можете побачити готовий обкладинки журналу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Генератор Обкладинка журналу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Генератор Обкладинка журналу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Генератор Обкладинка журналу і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Генератор Обкладинка журналу є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Генератор Обкладинка журналу
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...