Онлайн Ігри

одягатися, як збірник оповідань характеру

Гра Плаття

одягатися, як збірник оповідань характеру

одягатися, як збірник оповідань характеру Рейтинг: 5/10

Гра одягатися, як збірник оповідань характеру

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні одягатися ця дівчина для неї партійну школу. Ви повинні зробити костюм казкового характеру. У вас є всі костюми головних героїв у народних казках. Щоб зробити це, натисніть на елемент і перетягнути тіло дівчини. Є сукні, взуття, головні убори, діадеми, перуки, прикраси і багато інших деталей і моди. Подумайте, ваш улюблений персонаж збірки оповідань і зробити костюм для цієї дівчини. Наша модель повинна виглядати одна з тих героїнь класичних казок. Гра для всіх віків, бо це приємно і легко.

разів грав

Ця гра була зіграна 8877 раз онлайн. рейтинг 2645 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 124 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8877 разів
одягатися, як збірник оповідань характеру

У вас є всі костюми для головних героїв історії, які розповідали дітям. Є одяг, щоб зробити наш герой схожий русалочка, Червона Шапочка феї або принцеси. Всі потрібні параметри, тому що ви можете комбінувати свій гардероб. Є багато одягу, ювелірні вироби та аксесуари, щоб зробити оригінальний костюм. Казкові персонажі є найбільш улюблені дітьми, тому що вони перші історії, які вони вчитися і знати. Вони завжди моделювання поведінки і навчити їх моральності, які мають історії. Зробити костюм, який володіє магією цій дівчині.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою одягатися, як збірник оповідань характеру для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається одягатися, як збірник оповідань характеру. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою одягатися, як збірник оповідань характеру і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра одягатися, як збірник оповідань характеру є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

одягатися, як збірник оповідань характеру
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281840
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...