Онлайн Ігри

Одягнути Ешлі Тісдейл

Гра Плаття

Одягнути Ешлі Тісдейл

Одягнути Ешлі Тісдейл Рейтинг: 4/10

Гра Одягнути Ешлі Тісдейл

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити, розчісування, вдягання, додати аксесуари і змінити колір волосся і очей актриси Ешлі Тісдейл, натиснувши на круги, які з'являються по обидва боки екрану. Ви можете вибрати зачіску, макіяж, костюм, колір волосся, колір очей і аксесуари, які вам подобаються, клацнувши мишею на кожній іконки. Дівчина йде на вечірку завжди повинна бути красивою. Якщо це відома актриса повинна набагато красивіше і елегантно. Допомога актрису носити костюм, який є захоплюючим і всі звертають на неї увагу своєю елегантністю.

разів грав

Ця гра була зіграна 9198 раз онлайн. рейтинг 2481 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 218 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9198 разів
Одягнути Ешлі Тісдейл

Гра, де ви повинні зробити сукні знаменитостей і американська актриса. Ешлі Тісдейл актриса відома за своїми ролями у підліткової серії і фільми. Це особистості і одним з найважливіших жінок у Сполучених Штатах. Схоже, в багатьох фільмах, так що ви повинні зробити його найкрасивішим і елегантним. Ви повинні вибрати для неї плаття, взуття, ювелірні вироби та аксесуари. Обери макіяж, колір волосся, зачіску, яка призводить і багато іншого. Дуже повна гра для любителів моди. Ешлі Тісдейл, що будуть Вам вдячні.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнути Ешлі Тісдейл для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Одягнути Ешлі Тісдейл. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнути Ешлі Тісдейл і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Одягнути Ешлі Тісдейл є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнути Ешлі Тісдейл
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...