Онлайн Ігри

Плаття Чібі принцеса вгору

Гра Плаття

Плаття Чібі принцеса вгору

Плаття Чібі принцеса вгору Рейтинг: 6/10

Гра Плаття Чібі принцеса вгору

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Chibi плаття принцеси, яка є наймолодшою ​​принцеса королівства. За допомогою цієї гри ви можете вибрати те, що одяг надіти, щоб піти на фестиваль костюмів. Натисніть та перетягніть одяг і аксесуари, щоб одягнути нашу дівчину головного героя. Вона постає перед нами Переодягнувшись селянином, і ви повинні зробити його принцесі. У вас є все, що костюми у кращих кравців в царстві зробили для неї. У вас є колекція біжутерії, аксесуарів і багато деталей, щоб зробити її найкрасивішою дівчиною. Як і в казці селянського промінь, який стане принцесою.

разів грав

Ця гра була зіграна 12054 раз онлайн. рейтинг 1689 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 326 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12054 разів
Плаття Чібі принцеса вгору

Топ Chibi принцесу. Ви можете вибрати одяг, яку вона може носити під час святкування фестивалю костюм. Перетягувати елементи на ній! У нас дуже хороша дівчинка, яка фермера або селянина. Але наш герой насправді принцеса. Ви повинні бути кравцем короля, ви повинні повернути дівчата в принцесу. Ви повинні використовувати всі костюми для набору одягу та аксесуарів варто ваша високість. Це красива історія, красива історія, в якій ви берете участь як людина, яка допомагає головному герою. Магія існує і красиві речі дійсно трапляються, так що маленька дівчинка майбутня королева цій області магії. Ви не вірите в магію?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Плаття Чібі принцеса вгору для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Плаття Чібі принцеса вгору. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Плаття Чібі принцеса вгору і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Плаття Чібі принцеса вгору є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Плаття Чібі принцеса вгору
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281840
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...