Онлайн Ігри

переодягання казку

Гра Плаття

переодягання казку

переодягання казку Рейтинг: 4/10

Гра переодягання казку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра одягнути фею з найкрасивішими одягу можливих. Фея є фантастичним і ефірний істота, зазвичай персоніфікується в образі прекрасної жінки. Щоб одягатися головного героя, клацніть значки, які знаходяться на верхній лівій частині екрану і виберіть. Клацання мишею, крила, одягу, взуття, зачіски і колір волосся вам більше подобається. Ви можете робити все безліч, так що результат як магічні, як це можливо.

разів грав

Ця гра була зіграна 8465 раз онлайн. рейтинг 2714 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 192 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8465 разів
переодягання казку

Ця гра складається з переодягання фею з найсимпатичніших одягу можливих. Фея є фантастичним і ефірний істота, зазвичай персоніфікується в образі прекрасної жінки. Щоб одягаються її, натисніть на іконку, які знаходяться у верхньому лівому куті екрану і виберіть, натиснувши мишею, крила, одягу, взуття, зачіски і колір волосся, який вам подобається більше їх. Майте фея, щоб бути зразком для проектування костюм. Ви можете вибрати всі елементи Вашого зображення. Почніть з типом зачіски ви, то ви можете вибрати колір волосся. Подивіться серед всіх суконь ви повинні вибрати самий хороший і самий підуть на фея. Тоді у вас є у вашому розпорядженні всі модні аксесуари, такі як взуття або ювелірні вироби. Це гра, співпадаючих квітів, так що все ще належить зробити хороший набір.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою переодягання казку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається переодягання казку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою переодягання казку і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра переодягання казку є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

переодягання казку
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...