Онлайн Ігри

Одягнути Мода Принцеса

Гра Плаття

Одягнути Мода Принцеса

Одягнути Мода Принцеса Рейтинг: 6/10

Гра Одягнути Мода Принцеса

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Принцеса одягаються ігри. У старому царстві, старий король має п'ять прекрасних дочок: Діана, Саллі, Фіона, Марія і Сінді. Сестри люблять одягатися в елегантних сукнях і за останньою модою. Як ви стиліст королівської сім'ї, виберіть один з прекрасних принцес, одягатися в елегантному і сучасному. Запустіть гру, вибираючи, хто буде вашим моделі. Є вішалка, де ви побачите кожен з елементів, які ви обираєте для дівчини. Почніть з голови капелюха, тіара або головний убір квітів. Сукні, щоб вибрати з безлічі квітів. Взуття, аксесуари та ювелірні вироби також повинні бути обрані для принцес.

разів грав

Ця гра була зіграна 13840 раз онлайн. рейтинг 1487 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 552 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13840 разів
Одягнути Мода Принцеса

Грати плаття принцеси з елегантними сукнями та сукнями в сучасному одязі. Ви повинні вибрати між п'яти моделей доступні для вас. Це в п'ять принцес царства, де ви працюєте в якості стиліста для королівської родини. Ви повинні вибрати для всього дівчата гардероб. Починається голови капелюхи, головні убори діадеми або ювелірні вироби. Виберіть зачіску і колір волосся. Вибрати плаття для неї і всі аксесуари. Сумки, шарфи, прикраси, взуття та інші модні аксесуари, що треба вибирати між всієї колекції одягу ви повинні вибрати. Гра про моду з дуже витонченим штрихом. Мода ігри для принцес королівства.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнути Мода Принцеса для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Одягнути Мода Принцеса. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнути Мода Принцеса і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Одягнути Мода Принцеса є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнути Мода Принцеса
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281840
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...