Онлайн Ігри

Сукня принцеси для неї день народження

Гра Плаття

Сукня принцеси для неї день народження

Сукня принцеси для неї день народження Рейтинг: 4/10

Гра Сукня принцеси для неї день народження

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Сьогодні є самим особливий день принцесу. Принцеса Єлизавета святкує свій 18-й день народження, і його батьки організували вечірку в палац з любов'ю принца. Ви повинні одягатися Принцеса на сьогодні, це буде повний магії й любові. Щоб зробити це, клацніть мишею на значку з правого боку і вибрати зачіску, одяг, взуття та аксесуари, які вам подобаються. Ви можете змінити колір волосся. У вас є багато прикрас, щоб піти з сукні дівчата. Не забувайте, аксесуарів, таких як взуття і рукавички. У моді всі добавки.

разів грав

Ця гра була зіграна 9601 раз онлайн. рейтинг 2158 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 412 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9601 разів
Сукня принцеси для неї день народження

переодягання принцесу за дуже особлива ніч. Вночі день народження. Це партія в палаці, тому він повинен бути одягнений в абсолютно особливим чином. Ви повинні зробити ви пам'ятаєте костюм по всьому світу. Зробити це захоплення у цьому заході. У вас є цілий гардероб у вашому розпорядженні. Багато різних суконь і всіх видів одягу. Модних аксесуарів, таких як сумки, взуття та рукавички. Дівчина коштовності, такі як намиста, браслети або сережки. Все, що потрібно, щоб створити унікальний костюм для ночі, яка повинна бути унікальною. Князь і чекає свою подругу і закінчуючи вбрання для неї.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сукня принцеси для неї день народження для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Сукня принцеси для неї день народження. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сукня принцеси для неї день народження і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Сукня принцеси для неї день народження є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сукня принцеси для неї день народження
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281306
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...