Онлайн Ігри

Сукня принцеси Аліси

Гра Плаття

Сукня принцеси Аліси

Сукня принцеси Аліси Рейтинг: 6/10

Гра Сукня принцеси Аліси

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Плаття для казки. Це комп'ютерна гра, повинно нарядити красиву принцесу Elliana. Щоб зробити це, ви повинні натиснути на іконки в лівій частині екрана і вибрати свій улюблений наряд, клацанням миші. Це персонаж історії, з багато суконь, щоб зробити його магічні істоти, як феї. Не забудьте обрати паличку для неї і корону до її голови. Ви можете роздрукувати зображення, коли вона досконала, клацнувши мишею на верхній значок на правій стороні екрану.

разів грав

Ця гра була зіграна 9843 раз онлайн. рейтинг 2256 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 244 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9843 разів
Сукня принцеси Аліси

Перевдягання принцеси, щоб бути головним героєм казки. Наш герой повинен пройти одягнений, як персонаж з казки костюми, які доступні для вас все дуже легким, чистим і дуже симпатична. Ви повинні вибрати для неї всі аксесуари, такі як ювелірні вироби, корона, взуття, сукні, намиста і в кінцевому підсумку вибір скіпетра руці. На картинці ви бачите внизу якої знаходиться замок короля, який є його батьком. Сцени з красивими пейзажами, щоб прикрасити гра по-платті принцеси. Роздрукувати кінцевий результат вашої роботи і збору зображень.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сукня принцеси Аліси для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Сукня принцеси Аліси. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сукня принцеси Аліси і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Сукня принцеси Аліси є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сукня принцеси Аліси
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281891
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...