Онлайн Ігри

Мода для співака

Гра Плаття

Мода для співака

Мода для співака Рейтинг: 5/10

Гра Мода для співака

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам моди гри? Тепер ви можете практикувати з відомою співачкою. Одягатися ця дівчина, яка співає в групі, ви повинні натиснути і перетягнути одягу або аксесуар, який вам подобається силует моделі. Насолоджуйтесь одягання художника. Як відомий співак, так що ви повинні одягатися моделі як співачка, щоб вийти, щоб діяти. Це стадія, і в центрі уваги підготовлена ​​таким чином, коли ви закінчите ви побачите сукню на сцені готові діяти. Чи можете ви створити оригінальну модель? Вибрати для неї штани, сорочки, толстовки, ювелірні вироби, аксесуари, взуття, ремені, сумки, шарфи, перуки і багато іншого.

разів грав

Ця гра була зіграна 10376 раз онлайн. рейтинг 2097 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 206 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10376 разів
Мода для співака

Такі художники, як співаки людей відомих і улюблених усіма. Захоплюються за його роботу також моделі для всіх, особливо для підлітків, які завжди шукають референтів. У цій грі у вас є модель, яка є відомою співачкою і ви повинні одягатися дівчата. Ваші штани, сорочки, толстовки, ювелірні вироби, аксесуари, взуття, ремені, сумки, шарфи, перуки і навіть електрогітари для завершення моделі одягу. Гра про моду для молодої людини. переодягання співака.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мода для співака для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Мода для співака. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мода для співака і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Мода для співака є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мода для співака
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...