Онлайн Ігри

маленька фея

Гра Плаття

маленька фея

маленька фея Рейтинг: 6/10

Гра маленька фея

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи вірите ви в фей? Чи вірите ви у магію історії? Сьогодні у вас є маленька фея, що хоче ваша допомога в данину моді. У цій грі, ви вибираєте гарний одяг для цієї прекрасної феї. Одягнути маленьку зірку, ви повинні натиснути одяг з мишею і перетягніть його, щоб поставити його. Ви можете помістити кілька речей один на одного. Підбір квітів, щоб створити щось кричущі для неї. Це молода дівчина, так що я впевнений, що він любить яскраві кольори. Існують різні перуки, шкарпетки, взуття, сукні, брюки, браслети, намиста і багато іншого. Не забувайте про чарівної палички.

разів грав

Ця гра була зіграна 8609 раз онлайн. рейтинг 2697 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 176 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8609 разів
маленька фея

Персонажі казки класиків (Пітер Пен, Попелюшка, Чарівник з країни Оз і ін.) Істоти створені людською уявою. Люди повинні вірити в магію і у нас є символи, такі як ця, які наповнюють світ магії та ілюзії. Феї є одним з найцінніших люблять діти, хто в них вірить. Розповіді для дітей завжди є ці символи, які також є частиною фольклору багатьох країн. Створення мода набір, досвіду і практики з різним характером мати інший результат. Грайте з квітами, одяг і аксесуари для створення набору, який є магічною.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою маленька фея для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається маленька фея. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою маленька фея і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра маленька фея є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

маленька фея
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...