Онлайн Ігри

переодягання дівчини для вечірки

Гра Плаття

переодягання дівчини для вечірки

переодягання дівчини для вечірки Рейтинг: 3/10

Гра переодягання дівчини для вечірки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це гра, де ви повинні мода плаття дівчинку за її першої партії в палаці. Щоб зробити це, натисніть на костюмі ви хочете, в причесані і взуття за допомогою миші. Якщо ви хочете додати прикраси, ви натисніть на значок, який говорить почати додавати аксесуари та приладдя. Ви стиліст палац, і ви повинні створити безліч, елегантний для цієї моделі. Ваша мета полягає, щоб бути найкрасивішою ночі, так що ви повинні зробити костюм, який не забудете. Комбінат кольору і аксесуари, а професійним стилістом.

разів грав

Ця гра була зіграна 10097 раз онлайн. рейтинг 2073 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 244 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10097 разів
переодягання дівчини для вечірки

принцеса макіяж це гра, де ви повинні одягатися дівчина для її першої партії в палаці. Щоб зробити це, клацніть плаття, яке ви хочете, в зачісці і взуття за допомогою миші. Якщо ви хочете додати прикраси, натисніть на значок, який робить аксесуари і почати додавати аксесуари. Ігровий дизайн, в якому ви повинні зробити дизайн костюма. Ви повинні створити повний набір моди. Виберіть плаття, яке прийме дівчинку, а потім піти додавши аксесуари, як зачіска, прикраси, взуття та багато іншого. У сцені на дні ми можемо побачити палац, в якому можна відзначати свято. Наша модель дуже красива дівчина, так що ви повинні робити хорошу роботу і створити костюм, який буде відповідати її красу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою переодягання дівчини для вечірки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається переодягання дівчини для вечірки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою переодягання дівчини для вечірки і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра переодягання дівчини для вечірки є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

переодягання дівчини для вечірки
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281324
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...