Онлайн Ігри

Ханна Монтанас Показати

Гра Плаття

Ханна Монтанас Показати

Ханна Монтанас Показати Рейтинг: 6/10

Гра Ханна Монтанас Показати

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Повний набір косметики і моди для Ханна Монтана. У цій грі ви повинні одягатися, як Ханна Монтана поп-зірки. Вам доведеться вибрати волосся, одяг, взуття, аксесуари і гітари з мишею і швидко з'являється на образ Ханни Монтани. Почніть гру, салон, ви повинні вибрати зачіску, яка вокаліст і кольору волосся. Потім йде макіяж для неї, колір очей, макіяж для обличчя та губ. І тоді костюмів, одягу, яку носить Ханна Монтана дуже важливо, так що створює модний дизайн до нього, які дуже добре.

разів грав

Ця гра була зіграна 10190 раз онлайн. рейтинг 2122 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 276 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10190 разів
Ханна Монтанас Показати

Зробіть перукар, візажист і стиліст для поп-зірки Ханни Монтани. Наша улюблена співачка і актриса повинна діяти сьогодні. Ви повинні вийти на сцену, як гарний і сучасний, як це можливо. Вона знаходиться у ваших руках, щоб вибрати для неї все. Почніть з вибору зачіски перукарні і колір волосся тоді. Для макіяжу починається з кольору очей, рум'яна і губи. Для костюмів є багато одягу і ювелірних виробів на вибір. , Щоб закінчити гру не забувайте, що ви повинні вибрати електрогітару, щоб піти з цілим.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Ханна Монтанас Показати для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Ханна Монтанас Показати. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Ханна Монтанас Показати і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Ханна Монтанас Показати є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Ханна Монтанас Показати
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281840
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...