Онлайн Ігри

Стиль для Майлі Сайрус

Гра Плаття

Стиль для Майлі Сайрус

Стиль для Майлі Сайрус Рейтинг: 6/10

Гра Стиль для Майлі Сайрус

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хотіли б ви, щоб нести образ Майлі Сайрус? Всі ми знаємо, що і є дуже сучасна дівчина, але в цій грі ви збираєтеся бути один відповідає за поліпшення свого іміджу. У цій грі, ви повинні зробити і одягаються Майлі Сайрус (нова зірка дитини, тому що він втілює в ролі Ханни Монтани на серії Disney Channel) для концерту. Щоб заповнити Майлі Сайрус, натисніть кнопку миші на кожному з значків у вас є з боків екрану, щоб rief покласти макіяж або аксесуари. У вас є багато речей, щоб її красивою.

разів грав

Ця гра була зіграна 11842 раз онлайн. рейтинг 1667 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 406 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11842 разів
Стиль для Майлі Сайрус

Майлі Сайрус є молодим, всесвітньо відома актриса за роль співачки в серіалі для підлітків. Образ модною і популярною дівчиною потребує перебудови, з вашого боку, ви повинні дати йому повний макіяж, а потім новий набір моди, щоб повернутися до того, сучасна дівчина і моди. Якщо вам подобається макіяж ви можете робити з ним, в якості моделі, все, що ви хотіли б спробувати. Виберіть всі можливості ви знайдете на обох сторонах ігри, так що ви можете покласти модні аксесуари, а також всі краси та макіяжу варіанти у вас є у вашому розпорядженні.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Стиль для Майлі Сайрус для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Стиль для Майлі Сайрус. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Стиль для Майлі Сайрус і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Стиль для Майлі Сайрус є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Стиль для Майлі Сайрус
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281309
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...