Онлайн Ігри

створення монстрів

Гра Плаття

створення монстрів

створення монстрів Рейтинг: 5/10

Гра створення монстрів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Удачи створення власного монстра! Ви можете змінити свій колір шкіри і видалити або додати деталі стільки, скільки ви хочете. Є великі очі і маленький на ринок. Весілля може бути відкритим чи посмішка. Комбінат кольору вашої шкіри з плямами. гігантські очі або маленькі очі. Ви можете створити монстра з рогами, два, чотири або все, що ви хочете. І будь-якого розміру. У вас є всі елементи, щоб покласти на частини тіла. Весело і оригінально створити істот. Ідеальна гра для дітей. Ви можете роздрукувати вирізати паперові монстри смішні цифри.

разів грав

Ця гра була зіграна 30188 раз онлайн. рейтинг 664 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2074 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 30188 разів
створення монстрів

Активність для дітей, в якій ви повинні створити монстрів. Синій монстр, який ви можете покласти кольорові плями. Істота з дуже довгими руками. Ви можете вибрати розмір і форму очей. Є багато роги різних розмірів на вибір, але ви також можете використовувати ці форми, щоб покласти на інших частинах тіла, таких як кігті. Рот може бути посміхається або ікла зуби. Створити задоволення тому, що ви можете помістити всі очі, роги або шию, які ви хочете. Після закінчення ви можете роздрукувати результат, щоб весело провести монстра, щоб прикрасити або взяти в школу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою створення монстрів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається створення монстрів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою створення монстрів і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра створення монстрів є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

створення монстрів
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281891
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...