Онлайн Ігри

одягнути принцесу елегантний учасник

Гра Плаття

одягнути принцесу елегантний учасник

одягнути принцесу елегантний учасник Рейтинг: 5/10

Гра одягнути принцесу елегантний учасник

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам сукні? Князів, принцес і королів ті, з найважливішими суконь. У цій грі ви повинні вибрати наряд для принцеси, дуже елегантно. Ви залишили кілька ікон. Кожна з ікон предмет одягу. Також для волосся і його колір. Для кольору очей, а також ювелірні вироби. Виберіть аксесуарів та одягу, які приведуть головного героя. Ви повинні зробити дуже хороший костюм. Ви також можете змінити вид на палац у вас є.

разів грав

Ця гра була зіграна 9777 раз онлайн. рейтинг 2197 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 198 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9777 разів
одягнути принцесу елегантний учасник

Сьогодні свято у палаці і у вас є завданням в одязі принцеси. Ви повинні вибрати кожен з елементів цієї принцеси так красиво. Власні моделі і ви зможете вибрати для неї всі ювелірні вироби та модні аксесуари. А дуже красиві дівчата повинні виглядати елегантно. Речі в королівських родинах завжди подобається, йдуть дуже добре одягнений і дуже елегантно. Якщо ви бачите декілька сцен на замок, якщо ви зміните тлі гри. Принцеса буде дуже радий, якщо ви робите хорошу роботу для неї модельєром. Подібним же чином? Якщо це так, це ваш шанс, щоб зробити вашу роботу знаменитим.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою одягнути принцесу елегантний учасник для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається одягнути принцесу елегантний учасник. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою одягнути принцесу елегантний учасник і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра одягнути принцесу елегантний учасник є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

одягнути принцесу елегантний учасник
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281842
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...