Онлайн Ігри

Одягнувши спрайт з сукнею

Гра фей

Одягнувши спрайт з сукнею

Одягнувши спрайт з сукнею Рейтинг: 6/10

Гра Одягнувши спрайт з сукнею

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні одягатися й додати аксесуари для цієї казки. Ви вірите в фей і магії? Одягатися моделі, ви повинні натиснути мишею іконки на лівій стороні екрану і виберіть одяг і аксесуари вам більше подобається. Кожен номер представляє собою групу з одягу або модних аксесуарів на вибір, ви можете продовжувати пробувати різні комбінації. При виборі одного об'єкта тягне в казковий для її носити. Якщо ви хочете змінити зачіску дівчини, ви повинні натиснути мишею один із значків і вибрати зачіску, яка вам подобається.

разів грав

Ця гра була зіграна 11944 раз онлайн. рейтинг 1894 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 162 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11944 разів
Одягнувши спрайт з сукнею

Одяг казка, з додаванням дівчина у вас є багато, щоб бути магічним шафою. Чи вірите ви у магію? Щоб грати в цю гру ви повинні вірити фея небагато. Ігри для створення модного одягу для моделі, як ця чарівна фея. Ви повинні скласти цілий гардероб на мить. Він використав, щоб на практиці поєднання кольорів, різної одягу, модні фасони та багато іншого. Вона також має велику вагу, волосся, тому що ви можете змінити тип стрижку і колір волосся. У сцені, від природи, з зеленим фоном Elabores модель чекає його моди набір добре.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнувши спрайт з сукнею для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру фей спалах, яка називається Одягнувши спрайт з сукнею. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнувши спрайт з сукнею і це пов'язано з фей. Наша нова гра Одягнувши спрайт з сукнею є однією з кращих фей ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою фей, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнувши спрайт з сукнею
НАЗАД

фей найпопулярніші ігри

Принцеса фей ГРАТИ ►

Принцеса фей

5
5 з 10 - 812 голосів
Зіграли
26954
разів

Насолоджуйтесь присипкою та перев\'язочні цей принцеси фей. Для порошку і одягають ...