Онлайн Ігри

воїн фей

Гра фей

воїн фей

воїн фей Рейтинг: 3/10

Гра воїн фей

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Допомога князя феї до обличчя танки, які загрожують лісі. Ви керуєте принца, який стріляє магічними дартс знищити машини, які загрожують царство фей. Для цього використовуйте клавіші зі стрілками або мишу для переміщення і потримайте букви Z, щоб стріляти. Якщо ви утримуйте кнопку X. Ви поглинати атаки. Призупинити гру з буквою П. Скільки ворогів ви в змозі подолати? Використовуйте свою спритність і метою захисту чарівний світ, який знаходиться під загрозою і стати героєм, де вони живуть ці магічні міфологічних істот.

разів грав

Ця гра була зіграна 10704 раз онлайн. рейтинг 2136 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 190 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10704 разів
воїн фей

На цей раз ми змішуємо бак ігри, ігри фей і космічних кораблів в цьому їх стріляти до стилю гри, а точніше скролл-шутера, тому що гравець переміщається тільки по вертикалі, але з повною свободою пересування. Ви керуєте князя феї, яка має рожеві крила метелика і стріляє стрілки чарівним світлом. Жорстокі форми бака машини загрожують знищити весь ліс, і його великий герой не може бути цього. Кожен раз, коли ви знищите цілі ви отримуєте бали, і ви почнете з 15 життів, тому ви повинні бути обережні, щоб не витрачати їх, тому що, якщо ви закінчите гру закінчилася. А гра, яка поєднує фантастика, бойовик і стрілянина, все в одному.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою воїн фей для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру фей спалах, яка називається воїн фей. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою воїн фей і це пов'язано з фей. Наша нова гра воїн фей є однією з кращих фей ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою фей, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

воїн фей
НАЗАД

фей найпопулярніші ігри

Принцеса фей ГРАТИ ►

Принцеса фей

5
5 з 10 - 812 голосів
Зіграли
26572
разів

Насолоджуйтесь присипкою та перев\'язочні цей принцеси фей. Для порошку і одягають ...