Онлайн Ігри

Збити поганих хлопців

Гра Драки

Збити поганих хлопців

Збити поганих хлопців Рейтинг: 7/10

Гра Збити поганих хлопців

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Під час атаки натисніть W, S, A, і D для переміщення і B, N і M ключі для різних атак. Прогулянка у ворога, щоб захопити його. Якщо ви тримаєте утримуючи кнопку спрямованого і атаки, ви будете кидати його. Якщо ви перестали рухатися і атакувати, ви можете вдарити його кілька разів, перш ніж викинути його. Якщо ви завалений ворогів, використовувати спеціальні атаки або ваша зброя, але пам'ятайте, за допомогою спеціальної зменшується ваше здоров'я, і використовуючи пістолет використовує патрони.

разів грав

Ця гра була зіграна 6804 раз онлайн. рейтинг 3573 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6804 разів
Збити поганих хлопців

У цій безкоштовної онлайн грі, ви отримуєте завдання в клуб, який знаходиться в 30 км, а противники дрібниці, за винятком одного з блакитною шарф, який, здається потужним. Він сказав, що він практикував бокс і цигун, і він навіть не боїться гармат ... але ви можете мати з ним справу. Ви отримали перше завдання, щоб усунути деякі хулігани два роки тому, тепер ви часто отримують різні завдання для знищення. Ви майже завжди успішно завершити ці насильницькі завдань. Вам більше не бояться крові, він більше не робить вас хворим. Тепер ви ніби як його ... Для цього, ви так збентежені. Ви не знаєте, чи ви як і раніше хороший хлопець. У будь-якому випадку, ви тепер найсильніший боєць в її східній частині Chendu індустріального парку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Збити поганих хлопців для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Драки спалах, яка називається Збити поганих хлопців. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Збити поганих хлопців і це пов'язано з Драки. Наша нова гра Збити поганих хлопців є однією з кращих Драки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Драки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Збити поганих хлопців
НАЗАД

Драки найпопулярніші ігри

вава Мері помсти ГРАТИ ►

вава Мері помсти

6
6 з 10 - 3704 голосів
Зіграли
57138
разів

Неймовірно дій гра, де вам доведеться боротися з безкоштовною ні в чому не винних лю&# ...

Бойові Мехамі ГРАТИ ►

Бойові Мехамі

5
5 з 10 - 3122 голосів
Зіграли
39398
разів

У ньому в 2199, а також найважливіших спортивних розваг є "механіка Війни". Ви є новим експ& ...