Онлайн Ігри

Знайти відмінності між двома зображеннями

Гра Знайти відмінності

Знайти відмінності між двома зображеннями

Знайти відмінності між двома зображеннями Рейтинг: 5/10

Гра Знайти відмінності між двома зображеннями

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій вправі ви повинні знайти відмінності між двома картинками, які схожі один на одного, перш ніж закінчиться час. Ви можете вибрати три типи рівнів: легкий рівень (з 3 розходжень), нормальний рівень (5 відмінностей) і важко рівня (з 7 варіацій). Коли вам подолати образ на новий рівень, це буде складніше, коли ви знайшли всі повага між двома зображеннями. Наведіть покажчик миші для прокрутки екрану і натиснувши ліву кнопку миші, щоб знайти різницю. Це буде відзначено, таким чином Ви можете знайти на наступний.

разів грав

Ця гра була зіграна 30164 раз онлайн. рейтинг 659 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 920 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 30164 разів
Знайти відмінності між двома зображеннями

Знайти відмінності між двома картинками, які схожі один на одного. Ви повинні дивитися, щоб відрізнятися від одного зображення до іншого, хоча ці два є ідентичними на перший погляд. Є дрібні деталі, які з'являються в одному, але не з іншого. Як правило, вони представляють собою невеликі речі, які проходять непоміченими, не так просто, щоб подивитися. Ви повинні дивитися в найдрібніших подробицях, щоб знайти ті маленькі деталі, які роблять їх по-іншому. Це завжди щось маленьке, не мають тенденцію бути речі, які вискакують на перший погляд. Але якщо ви подивитеся на всі впевнені, що ви даєте, що ні робить собі рівних. Дуже кумедна діяльність для всієї родини. З рівня складності ви можете зробити його зручним для всіх членів сім'ї, незалежно від їхнього віку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Знайти відмінності між двома зображеннями для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Знайти відмінності спалах, яка називається Знайти відмінності між двома зображеннями. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Знайти відмінності між двома зображеннями і це пов'язано з Знайти відмінності. Наша нова гра Знайти відмінності між двома зображеннями є однією з кращих Знайти відмінності ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Знайти відмінності, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Знайти відмінності між двома зображеннями
НАЗАД

Знайти відмінності найпопулярніші ігри