Онлайн Ігри

Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень)

Гра Знайти відмінності

Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень)

Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень) Рейтинг: 6/10

Гра Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень)

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Класична діяльності, щоб знайти різницю між двома зображеннями, які виглядають однаково, але для більш складної версії, яка стоїть багато, щоб знайти відмінності. У цій грі, ви повинні знайти відмінності між двома зображеннями, дуже схожі. Ви отримуєте п'ять очок, якщо ви знайдете різницю і втратити п'ять очок, якщо ви не. Сцена дівчата в ландшафті є дзеркальним відображенням ви повинні знайти, що відрізняє їх. Шукайте маленькі деталі у всьому світі. Він призначений для людей, звиклих до цього типу гри.

разів грав

Ця гра була зіграна 48081 раз онлайн. рейтинг 369 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 4954 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 48081 разів
Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень)

Активність знайти відмінності між двома, здавалося б, однакових зображень, які серед них. Ви повинні виглядати дуже добре, щоб знайти відмінності між двома однаковими зображеннями. Пейзаж з дівчиною в області на тлі сцени, яка, здається страшно або взимку. Пейзаж з декількох квітів і великою кількістю зелені ідеально підходить для вартості для дрібних деталей, які були змінені з одного зображення на інше місце. Перевірте свої гостроти зору з діяльністю, в якій ви повинні дивитися на маленьких помилок. Це для фахівців, якщо це занадто важко є інший простіший в тій же категорії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень) для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Знайти відмінності спалах, яка називається Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень). І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень) і це пов'язано з Знайти відмінності. Наша нова гра Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень) є однією з кращих Знайти відмінності ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Знайти відмінності, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Знайти відмінності між зображеннями (складний рівень)
НАЗАД

Знайти відмінності найпопулярніші ігри