Онлайн Ігри

Риба риболовлі, але не сміття

Гра Рибалка

Риба риболовлі, але не сміття

Риба риболовлі, але не сміття Рейтинг: 7/10

Гра Риба риболовлі, але не сміття

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ваша мета, щоб зловити рибу так швидко, як ви можете, уникаючи при цьому інші об'єкти і намагаючись не вдарила блискавка. Ваша енергія панель у верхній частині екрану представлена ​​червона лінія і зменшується, якщо ви не зловити будь-яку рибу або, якщо ви ловите речі, які не риби. Там буде всі види різних риб, і кожен з них дасть Вам різні енергетичні рівні. Щоб грати, наведіть курсор миші з боку в бік для переміщення човна, і утримуйте кнопку миші, щоб відправити вудкою в глибину, потім відпустіть його, щоб підняти її. На своєму шляху, вона буде забрати все, що стосується.

разів грав

Ця гра була зіграна 7598 раз онлайн. рейтинг 3130 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 22 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7598 разів
Риба риболовлі, але не сміття

Це гра про рибалку, що є повністю безкоштовним. Все, що вам потрібно зробити, це зловити стільки риби, як ви можете, перш ніж червона смуга закінчиться енергія, тому що енергія бар ваше здоров'я, і він може бути виснажена риболовлю те, що не риба (завантаження, може .. . або сміття, загалом), або шляхом отримання удару блискавкою. Якщо натиснути і утримувати кнопку миші досить довго, гак зійде весь шлях до дна. Якщо ви відпускаєте кнопку, одночасно утримуючи її, гачок повернутися на поверхню, підбираючи все, що вона зачіпає шляху. Знаючи про це, це ваша робота, щоб утримуйте кнопку миші досить довго, і перемістити гак, щоб уникнути виникнення будь-яке сміття. Через кілька практик, ви дізнаєтеся, що це одна з найпростіших ігор коли-небудь, а також одним з найбільш захоплюючих і весело!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Риба риболовлі, але не сміття для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Рибалка спалах, яка називається Риба риболовлі, але не сміття. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Риба риболовлі, але не сміття і це пов'язано з Рибалка. Наша нова гра Риба риболовлі, але не сміття є однією з кращих Рибалка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Рибалка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Риба риболовлі, але не сміття
НАЗАД

Рибалка найпопулярніші ігри

Золота Чаша ГРАТИ ►

Золота Чаша

5
5 з 10 - 7700 голосів
Зіграли
90518
разів

У цій дивовижній звикання риболовецькі гри ви зрозумієте найбільш цінних об'єктів ...

Заробити Риболовля ГРАТИ ►

Заробити Риболовля

3
3 з 10 - 3266 голосів
Зіграли
48659
разів

У цій грі у вас є рибу отримати гроші. Для риби, ви будете використовувати боку стрілк ...