Онлайн Ігри

Повітряні Вторгнення

Гра Літаки

Повітряні Вторгнення

Повітряні Вторгнення Рейтинг: 6/10

Гра Повітряні Вторгнення

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Почав вторгнення на повітрі, і ви повинні захищати свою штаб-квартиру. Ви отримуєте всі види зброї і боєприпасів та отримувати ліки по повітрю. У цій грі ваша місія захистити військову базу. Ця база атак військово-повітряних сил противника, і ви повинні захистити його. Ворожі літаки літати і скидати бомби або стріляти у вас. Крім того, спробуйте кидати десантників вторгнутися на землю, ви повинні стріляти в них зі зброєю з досягнувши землі. Для цього вторгнення і вдається зберегти вашу зону, вільну від ворожих літаків. Ваші союзники допоможуть також запускає боєприпаси, нова зброя або енергії, щоб тримати гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 28524 раз онлайн. рейтинг 637 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1914 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 28524 разів
Повітряні Вторгнення

Ви солдатів у військових казармах і ворог армія почала повітряного нападу. Ви повинні знищити всіх ворожих винищувачів війни. Вони будуть бомбардувати вашу позицію з обстрілами і бомбардуваннями ви повинні спробувати не дійде до тебе. Ви можете захистити вашу землю зйомки і знищення бойових літаків. Остерігайтеся десантників впали літаки, ці солдати, щоб досягти землі будуть нападати на вас теж. Стріляти за допомогою миші і переміщати солдатів по екрану, щоб зберегти його від досягнення стріляти і зібрати поставок. Знищте всіх літаків противника війська можуть і зберегти вашу країну від вторгнення.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Повітряні Вторгнення для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Літаки спалах, яка називається Повітряні Вторгнення. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Повітряні Вторгнення і це пов'язано з Літаки. Наша нова гра Повітряні Вторгнення є однією з кращих Літаки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Літаки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Повітряні Вторгнення
НАЗАД

Літаки найпопулярніші ігри

Тепер Пенсійний ГРАТИ ►

Тепер Пенсійний

6
6 з 10 - 13628 голосів
Зіграли
131946
разів

Прийняти пасажирів, де вони хочуть, перш ніж вони закінчаться терпіння. Чим швидше в&# ...

Літак Ухилення ГРАТИ ►

Літак Ухилення

7
7 з 10 - 12800 голосів
Зіграли
115192
разів

Це одна з кращих ігор тікання в повітря, де ви повинні уникати літаків з вашим вертол& ...