Онлайн Ігри

Класичний біплан

Гра Літаки

Класичний біплан

Класичний біплан Рейтинг: 6/10

Гра Класичний біплан

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра біплан бої за одного або двох гравців. Інструкції: натисніть 1, щоб почати. Гравець 1: "Q", щоб приступити до зйомок, "W", щоб збільшити і "A", щоб програти. Гравець 2: "O" розпочали зйомки, "Р" і для "L" для завантаження. Перемістити ваш літак в небі і вистежити всіх десантників, які падають з неба. Просто виберіть напрямок і спробувати захопити всіх ворогів, що падають з неба. Це простий площині, але це дуже захоплюючим і веселим. Знищте всіх ворогів установок. Стріляти парашутом, щоб зловити їх. Ви можете приховати в хмарах.

разів грав

Ця гра була зіграна 19465 раз онлайн. рейтинг 1023 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1358 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19465 разів
Класичний біплан

Класична гра літака. Ми на території війна, і ви повинні використовувати свій невеликий літак, щоб захистити країну. Існує вторгнення і падіння парашута від інших повітряних суден. Ви повинні отримати будь-яку з них до підлоги. Стріляйте ваш літак. Рух здійснюється шляхом вибору напрямку з органами управління і рухатися в цьому напрямку. стріляти ворогів, щоб знищити їх. Тоді як управління польотом і чинити опір як можна довше. хмари можуть допомогти вам приховати свій корабель. Грайте і насолоджуйтеся цієї веселої гри.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Класичний біплан для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Літаки спалах, яка називається Класичний біплан. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Класичний біплан і це пов'язано з Літаки. Наша нова гра Класичний біплан є однією з кращих Літаки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Літаки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Класичний біплан
НАЗАД

Літаки найпопулярніші ігри

Тепер Пенсійний ГРАТИ ►

Тепер Пенсійний

6
6 з 10 - 13628 голосів
Зіграли
131848
разів

Прийняти пасажирів, де вони хочуть, перш ніж вони закінчаться терпіння. Чим швидше в&# ...

Літак Ухилення ГРАТИ ►

Літак Ухилення

7
7 з 10 - 12800 голосів
Зіграли
115088
разів

Це одна з кращих ігор тікання в повітря, де ви повинні уникати літаків з вашим вертол& ...