Онлайн Ігри

Американський футбол і квасолею

Гра Футбол

Американський футбол і квасолею

Американський футбол і квасолею Рейтинг: 6/10

Гра Американський футбол і квасолею

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні з'їсти боби, граючи у футбол. Уникайте бомб падіння і інших гравців. Мета полягає в тому, щоб залишитися якомога довше часу в грі. Біжіть за кроком ухилення інших спортсменів, які будуть переслідувати, якщо вони зловлять ви втрачаєте очки і життя. Ви повинні бути обережні з бомбами, які падають з неба, ви не поруч з ними, коли вибухнула. Під час роботи на полі у вас є, щоб спробувати зловити всі можливі банки бобів. Коли ви берете в руки банку бобів, інший з'являється в іншому місці на полі, і ви повинні піти на це. Грай у футбол є божевільна версія спорту.

разів грав

Ця гра була зіграна 9798 раз онлайн. рейтинг 2267 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 238 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9798 разів
Американський футбол і квасолею

Американський футбол це змагальний вид спорту команда відома поєднує в собі стратегію з фізичними гри. Гравці повинні бігти навколо поля, намагаючись отримати інші спортсмени можуть зловити їх, щоб отримати якомога ближче до площі воріт протилежної команди. У цій грі ви повинні спробувати, що гравці не попастися. Ви повинні провести саме ви можете без іншого гравця стосуються вас. Уникайте бомб, падаючих з неба, якщо ви знаходитесь у вашому середовищі, коли ви вибухати також відібрати очки і життя. В якості нагороди у вас є банки бобів, які з'являються в області, і ви повинні з'їсти.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Американський футбол і квасолею для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Футбол спалах, яка називається Американський футбол і квасолею. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Американський футбол і квасолею і це пов'язано з Футбол. Наша нова гра Американський футбол і квасолею є однією з кращих Футбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Футбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Американський футбол і квасолею
НАЗАД

Футбол найпопулярніші ігри

Супер Вільний удар ГРАТИ ►

Супер Вільний удар

6
6 з 10 - 12126 голосів
Зіграли
89245
разів

Супер Вільний удар безкоштовні флеш ігри. Чи можете ви взяти національні футбольнo ...

Настільний футбол ГРАТИ ►

Настільний футбол

7
7 з 10 - 8196 голосів
Зіграли
67455
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, настільний футбол гра. Для початку в& ...

Покарання удар ГРАТИ ►

Покарання удар

4
4 з 10 - 3350 голосів
Зіграли
38696
разів

У цій грі ви знаходитесь у світі чашку, і ви повинні вибрати знаменитого футболіста. & ...