Онлайн Ігри

бити по м'ячу

Гра Футбол

бити по м'ячу

бити по м\'ячу Рейтинг: 5/10

Гра бити по м'ячу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви добре на боротьбу з футбольний м'яч? У цій грі, ви повинні вибрати відомого футболіста з наступного: Марадона, Зідан, Мессі, Шевченка, Накамура, Бекхем і Роналдіньо. Коли ви вибрали футболіста, ви повинні бити по м'ячу у повітрі, зберігаючи при цьому сферичні. Штовхнути футбольний м'яч в повітрі, ви повинні натиснути футбольний м'яч з мишею і натисніть, щоб дати йому більше удар. Гру м'яча, в якій ви повинні тримати його в повітрі якомога довше кіков зчеплення. Важко, і ви повинні бути дуже управлінням мишею, щоб не зачепити кипіння.

разів грав

Ця гра була зіграна 13280 раз онлайн. рейтинг 1544 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 424 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13280 разів
бити по м'ячу

Грати найвідоміших футболістів всіх часів, як Марадона, Зідан, Мессі, Бекхем і Роналдіньо вдарити по м'ячу. Ви повинні контролювати м'яч, і він доторкнутися до футболу. Ви повинні тримати ногами в повітрі. Чим більше ударів, щоб отримати більше очок ви заробите. М'яч відскакує небагато, так що ви повинні бути дуже швидким клацанням миші. Одне очко за кожен клік, і ви втратите, якщо ви торкаєтеся трави полі. Продемонструйте своє управління і свою майстерність грати у футбол з захоплююча гра.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою бити по м'ячу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Футбол спалах, яка називається бити по м'ячу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою бити по м'ячу і це пов'язано з Футбол. Наша нова гра бити по м'ячу є однією з кращих Футбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Футбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

бити по м\'ячу
НАЗАД

Футбол найпопулярніші ігри

Супер Вільний удар ГРАТИ ►

Супер Вільний удар

6
6 з 10 - 12126 голосів
Зіграли
89245
разів

Супер Вільний удар безкоштовні флеш ігри. Чи можете ви взяти національні футбольнo ...

Настільний футбол ГРАТИ ►

Настільний футбол

7
7 з 10 - 8196 голосів
Зіграли
67456
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, настільний футбол гра. Для початку в& ...

Покарання удар ГРАТИ ►

Покарання удар

4
4 з 10 - 3350 голосів
Зіграли
38698
разів

У цій грі ви знаходитесь у світі чашку, і ви повинні вибрати знаменитого футболіста. & ...