Онлайн Ігри

Настільний футбол

Гра Футбол

Настільний футбол

Настільний футбол Рейтинг: 7/10

Гра Настільний футбол

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, настільний футбол гра. Для початку ви повинні вибрати один з трьох типів полів: трави, пляж і льоду. І ви також можете грати поодинці або в многопользовательском режимі. Інструкції: 1 режимі плеєра - використовуйте стрілки вгору і вниз, щоб перемістити обладнання в потрібному напрямку; 2-х гравців - Киньте виклик своїм друзям в многопользовательском режимі. Використовуйте стрілки вгору і вниз для гравця 1 і W і S для гравця 2. Переміщення ваших гравців і забивати голи на користь команди суперника. Інтерактивна гра футбол, і ви можете грати поодинці або проти інших.

разів грав

Ця гра була зіграна 67534 раз онлайн. рейтинг 207 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 8196 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 67534 разів
Настільний футбол

Настільний футбол це футбольна гра, яка грається на столі, де гравці забезпечені металевим прутом. Ви повинні взяти м'яч з боку в бік і потрапити в ціль противника. Це великий стіл з ручками на кожному з барів, щоб керувати гравцями і цілитися і стріляти м'яч. Це дуже хороший футбольний симулятор і дуже популярні, в якій багато гравців можуть зіткнутися. Чи подобається вам футбол? Конкурувати з іншими, або проти комп'ютера і перемагати в кожному матчі. Гравці з точністю управління і здобути безліч цілей у ворота супротивника. Переміщати м'яч з одного ряду в інший, щоб досягти стані ворога.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Настільний футбол для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Футбол спалах, яка називається Настільний футбол. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Настільний футбол і це пов'язано з Футбол. Наша нова гра Настільний футбол є однією з кращих Футбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Футбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Настільний футбол
НАЗАД

Футбол найпопулярніші ігри

Супер Вільний удар ГРАТИ ►

Супер Вільний удар

6
6 з 10 - 12126 голосів
Зіграли
89320
разів

Супер Вільний удар безкоштовні флеш ігри. Чи можете ви взяти національні футбольнo ...

Покарання удар ГРАТИ ►

Покарання удар

4
4 з 10 - 3350 голосів
Зіграли
38748
разів

У цій грі ви знаходитесь у світі чашку, і ви повинні вибрати знаменитого футболіста. & ...